http://www.ryszardy.pl Indeks Lata 60 Kronika Galeria Składy Artykuły Ciekawe Dzięki Księga Linki
 
          
1   2  

31.01.2008   
Pierwsza od wielu lat w Polsce oferta dla Baby Boomers !
FLOWER POWER to program przeznaczony dla miłośnikow zabawy przy dobrej muzyce. To połącznie czterech, pełnych koncertów w wykonaniu profesjonalnych zespołów na europejskim poziomie. Program przeniesie Was w lata 60-te i 70-te ubiegłego stulecia, pozwalając odkryć ogromną siłę drzemiącą w muzyce tamtej epoki oraz przywołać piękne wspomnienia z młodości. Elvis Presley, The Beatles, Cliff Richard, The Shadows, Aretha Franklin, Czesław Niemen czy Breakout. Któż nie pamięta tych artystów ?

Kontakt z biurem organizacyjnym:
ZDZISŁAW STANISZEWSKI
tel. 600 948 561
eMail: ston_art@poczta.fm

25.01.2008
23 Stycznia 2008 roku w "Natolińskim Ośrodku Kultury" w Warszawie wystąpił na koncercie zespół SHINDIG . Zaprezentował na nim największe przeboje The Shadows oraz piosenki Cliffa Richarda z okresu jego współpracy z Shadowsami. Koncert był wielkim sukcesem, publiczność nie chciała wypuścić zespołu domagając się bisów co ten dwukrotnie uczynił. Nie obyło się bez łez szczęścia i silnych wzruszeń a jak nam potem doniesiono, nawet nie przespanych nocy. SHINDIG jest aktualnie jedynym zespołem w Polsce, który wykonuje na żywo ten repertuar. Bez podkładów, sampli i playbacku - 100 % live. Czekamy z niecierpliwością aby posłuchać ich w Krakowie. Czas aby organizatorzy imprez w naszym mieście też pomyśleli o fanach muzyki lat 60', których są olbrzymie rzesze, a zapotrzebowanie na granie i słuchanie takiej muzyki na żywo - ogromne.
Deep Purple
Guitar Tango
Summer Holiday
Man Of Mystery
Atlantis
Please Dont Tease
Lessons In Love
Sleep Walk
I Could Easily Fall

  15.03.2008
ZLOT  FANÓW   MUZYKI  I  ZESPOŁU  THE  SHADOWS - Holandia - Tilburg
Międzynarodowe spotkanie fanów muzyki zespołu The Shadows odbędzie się w Holandii w dniach 4,5,6.04.2008. Możliwość rezerwacji hotelowej, a w programie wiele atrakcji muzycznych oraz spotkania w gronie najlepszych, kontynuatorów tej wspaniałej muzyki zapoczątkowanej w latach 60 przez zespół The Shadows. Więcej szczegółów - kliknij na obrazek po lewej.

 
 
Copyright © Ryszard Wilk - Canada   &  Ryszard Szczudłowski - Poland - 2007 - 2008